KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15103125

nr 1510 3125

Oljemålningar

2 st, Birgit Öfverström, Signerad. Olja på duk/pannå, yttermått inklusive ram: 18x21-24x21 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 12 december 2022
kl 19:52:30

25/11 00:31:26 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 12 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer