KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15103125
nr 1510 3125
Oljemålningar
2 st, Birgit Öfverström, Signerad. Olja på duk/pannå, yttermått inklusive ram: 18x21-24x21 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 december 2022
kl 19:52:30
25/11 00:31:26
12 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer